تعمیرماشین لباسشویی

مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی سلام تعمیر با کادری مجرب و فوق حرفه ای برای تعمیرات ماشین لباسشویی منزل شما در سریع زمان و بهترین کیفیت ممکن آماده ارائه خدمت به شماست.سلام تعمیر با استفاده از قطعات اورجینال شرکتی تعمیرات خود را بدون قید و شرط ضمانت میکند.

اگر لباسشویی شما به نیاز به سرویس و یا تعمیر دارد ، میتوانید با تماس تلفنی یا ثبت سفارش اینترنتی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

خرابی ها و مشکلات متداول لباسشویی

بدون شک لباسشویی یکی از مهم ترین لوازم خانگی می باشد و خراب شدن آن روند کار های روزمره را بسیار سخت و مشکل می کند که با توجه به این موضوع میخواهیم مواردی از خرابی های متداول ماشین لباسشویی همچون آبگیری نکردن ماشین لباسشویی، روشن نشدن، لرزش و … را بیان کنیم. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

عدم ورود آب به داخل ماشین لباسشویی

این نوع خرابی ممکن است در اثر خم شدن لوله ماشین لباسشویی، کثیفی فیلتر ورودی یا گذشتن تاریخ انقضای آن ، بسته بودن شیر اطمینان و مواردی از این قبیل اتفاق بیوفتد؛ که در هنگام اتفاق افتادن این مسئله باید از تعمیرکاران مجرب و با سابقه برای حل این مشکل کمک بخواهید.

صدای زیاد و ناهنجار لباسشویی

صدای زیاد و ناهنجار لباسشویی

یکی دیگر از مشکلات رایج سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی می باشد ، که البته ممکن هست با تراز نمودن لباسشویی و برداشتن وسایل سنگین از روی آن این مشکل حل شود؛ اما اگر حل نشد باید از تعمیرکار کمک بگیرید زیرا مشکل فنی برای دستگاه شما به وجود آمده که استفاده از آن ممکن است آسیب بیشتری به دستگاه برساند.

برای برطرف کردن مشکل صدای زیاد و ناهنجار لباسشویی میتوانید با استفاده از ثبت سفارش اینترنتی یا تماس تلفنی با سلام تعمیر در سریع ترین زمان ممکن این مشکل را برطرف کنید.

روشن نشدن ماشین لباسشویی (کار نکردن لباسشویی)

روشن نشدن ماشین لباسشویی

مشکل دیگری که در ارتباط با لباسشویی های مختلف رخ میدهد ، روشن نشدن لباسشویی است که البته این مسئله میتواند علت های مختلفی داشته باشد.

نرسیدن برق به لباسشویی در اثر خرابی پریز، مشکل دار بودن سیم( خم شدگی و آسیب دیدگی) و مشکل موتور لباسشویی اشاره کرد، به همین دلیل ابتدا پیشنهاد میکنیم سیم و پریز لباسشویی را بررسی کرده و سپس از تعمیرکار کمک بخواهید. در رابطه با همین موضوع سایت araservice نوشته که:

در صورتی که در بخش تغذیه برق ماشین لباسشویی مشکلی رخ داده باشد، لباسشویی روشن نمی‌شود. در برق به ماشین لباسشویی نمی‌رسد. یعنی زمانی که شما دکمه استارت ماشین لباسشویی را می‌زنید، لباسشویی روشن نمی‌شود. برای بررسی این مسئله می‌توانید از یک مولتی متر و یا فاز متر استفاده کنید. به کمک فاز متر می‌توانید پریز برق را بررسی کنید و مطمئن شوید جریان برق دارد یا خیر. ولتاژ ورودی به لباسشویی نیز باید بررسی گردد.

لرزش شدید ماشین لباسشویی(حرکت کردن ماشین لباسشویی)

لرزش ماشین لباسشویی

یکی دیگر از مشکلات متداولی که برای لباسشویی ها پیش می آید لرزش شدید و حرکت کردن آن می باشد ، برای از بین بردن لرزش ماشین لباسشویی پیشنهاد میکنیم حجم لباس های داخل ماشین لباسشویی را کم کنید ، همچنین پیشنهاد میکنیم لباسشویی خود را در حالت تراز قرار دهید.

اگر تمام موارد فوق را رعایت کردید، اما باز هم لباسشویی شما بیش از اندازه میلرزد، میتوانید از متخصصین کاربلد این حوزه کمک بگیرید.

چند مورد از نکاتی که رعایت آن ها باعث افزایش عمر لباسشویی شما می شود:

پیشنها میکنیم حتما از مواد شوینده و اورجینال استفاده کنید، از فیلتر شست و شو برای لباسشویی خود استفاده کنید، زیرا استفاده کردن از این فیلتر میتواند باعث شود سختی آب لوله کشی شما از بین برود و رسوب در ماشین لباسشویی ما نفوذ پیدا نکند؛ همچنین توصیه میشود همراه لباسشویی خود را در حالتی تراز قرار دهید و از قرار دادن اجسام سنگین بر روی آن نیز خودداری کنید؛ به هیچ عنوان حجم لباس بیشتر از اندازه تعیین شده توسط کارخانه در لباسشویی خود نریزید زیرا میتواند به لباسشویی شما آسیب برساند؛ در پایان نیز پیشنهاد میکنیم به دلیل وجود نوسانات زیاد در برق های شهری از محافظ برق با کیفیت استفاده کنید ، زیرا این محافظ میتواند این نوسانات را کنترل و به عبارتی از آن ها جلوگیری کند.

تعمیر ماشین لباسشویی در منزل

تعویض چه قطعات خراب لباسشویی به صرفه تر از تعمیر آن قطعه می باشد؟

قطعاتی مانند قرقره، تسمه ها، پمپ از قطعات ارزان لباسشویی محسوب می شود و ارزش تعمیر ندارد، اما در مقابل قطعات دیگری مانند موتور و دیگ ارزش تعمیر کردن دارند زیرا هزینه خرید آن ها سنگین خواهد بود ؛ پس در هنگام انجام تعمیر لباسشویی خود به این گونه مسائل توجه کنید.

سخن پایانی

در این مطلب رایج ترین علت های خرابی ماشین لباسشویی را بیان کردیم و برای هر یک راه حل هایی ارائه داده شد . البته مشکلات و خرابی های این دستگاه با توجه به نوع برند از موارد ذکر شده بیشتر هستند و عیب یابی ماشین لباسشویی با بیان چند مورد امکان پذیر نمی باشد. در نتیجه بهتر است در صورت مواجه شدن با خطاها و خرابی های مختلف سلام تعمیر تماس بگیرید.

سلام تعمیر به عنوان تخصصی ترین شرکت تعمیراتی کشور آماده ارائه خدماتی از قبیل تعمیر ماشین لباسشویی ، تعمیر یخچال، تعمیر ماکروفر، تلویزیون ، ماشین ظرفشویی ، پکیج و غیره می باشد. برای ارتباط با تیم ما میتوانید با استفاده از سفارش اینترنتی و یا تماس تلفنی با سلام تعمیر در کمتر زمان ممکن خدمات دریافت کنید.

ویژگی های ممتاز شرکت تعمیراتی سلام تعمیر

-پشتیبانی ۲۴ ساعته

-بازگشت بدون قید و شرط پول در صورت نارضایتی مشتری

-استفاده از قطعات اصلی و ضمانت دار شرکتی

-ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن(۳۰دقیقه الی ۱۲۰ دقیقه بعد از تماس مشتری)

-پیگیری و نظرسنجی خدمات ارائه شده

-کادر تخصصی و آموزش دیده با مدرک معتبر

-رعایت تمامی پروتکل های پیداشتی

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی در تهران با نازل ترین قیمت حتی پایین تر از نرخ اتحادیه

تماس فوری