۵ مرکز تعمیر ماشین لباسشویی غرب تهران + اطلاعات تماس

تعمیر ماشین لباسشویی غرب تهران

ماشین‌های لباسشویی ممکن است با مشکلات مختلفی روبرو شوند، آن هم به نحوی که امکان استفاده از آن‌ها به‌ هیچ عنوان وجود نداشته باشد. در این شرایط تنها راه چاره، یافتن یک مرکز تعمیر ماشین لباسشویی غرب تهران است. تعمیرکاران و کارشناسانی که در این مراکز مشغول به فعالیت هستند می‌توانند با استفاده از تجربۀ زیاد خود و همچنین ابزارهای ویژه، مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی شما را از هر برند خاصی برطرف کنند. تنوع این مراکز به شما اجازه می‌دهد تا انتخاب‌های گوناگونی در اختیار داشته باشید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی غرب تهران

مراکزی همچون سلام تعمیر، تعمیرچی، تکنو پشتیبان و… از جمله مهم‌ترین مواردی به شمار می‌آيند که خدمات گسترده‌ای را در زمینۀ رفع اشکالات فنی ماشین‌های لباسشویی ارائه می‌دهند. از مشکلات مربوط به دیگ ماشین لباسشویی گرفته تا ایرادات فنی مربوط به پمپ تخلیه و حتی برد دستگاه را می‌توان به کمک دانش متخصصان این مراکز به‌راحتی رفع کرد. در ادامه، هر یک از آن‌ها را به‌طور جداگانه مورد بررسی قرار می‌دهیم تا بتوانید به‌سادگی ایرادات فنی دستگاه مدنظر خود را رفع کنید.

سلام تعمیر

سلام ریپیر

سلام تعمیر به‌عنوان مهم‌ترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی غرب تهران  و همچنین بهترین نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش شناخته می‌شود و با برخورداری از سابقۀ مناسب همواره رضایت کاربران خود را به دست آورده است. در سلام ریپیر شاهد فعالیت متخصصان و کارشناسان ویژه‌ای هستیم که از دانش لازم برای رفع مشکلات گوناگون ماشین لباسشویی شما برخوردارند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سلام ریپیر که باید به آن اشاره کنیم، تضمین خدمات انجام‌شده است. این مرکز از خدمات ارائه‌شده توسط کارشناسان خود آنچنان مطمئن است که آن‌ها را به‌طور کامل تضمین خواهد کرد تا شما خیال راحتی از بابت عدم وقوع مجدد ایرادات فنی داشته باشید. استفاده از تجهیزات به‌روز و کاربردی موجب شده است تا تعمیرکاران سلام ریپیر بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن ماشین لباسشویی شما را به شرایط عادی باز گردانند. سلام تعمیر علاوه بر خدمات تعمیر لباسشویی، در زمینه تعمیر کولرگازی در تهران و تعمیر پکیج نیز فعالیت میکند.

 

اطلاعات تماس

تعمیر چی

به‌منظور یافتن یک مرکز تعمیر لباسشویی غرب تهران می‌توانید به سراغ تعمیر چی بروید. این مرکز علاوه بر انجام خدمات مربوط به لباسشویی در حوزۀ تعمیر سایر لوازم خانگی نیز مشغول به فعالیت است. در تعمیرچی شاهد به‌کارگیری کارشناسان متخصصی هستیم که با کلیۀ ایرادات فنی مربوط به برندهای مختلف آشنا هستند و این آمادگی را دارند که آن‌ها را برطرف کنند.

تعمیر چی

نکتۀ مهمی که در رابطه با تعمیرچی باید در نظر داشته باشیم، استفادۀ تعمیرکاران این مرکز از قطعات کاملاً اصل است. این قطعات با توجه به برند و همچنین مدل ماشین لباسشویی شما انتخاب می‌شوند تا پس از تعمیر و تعویض، هیچ مشکل خاصی برای آن قطعۀ به‌خصوص به وجود نیاید و متحمل هزینه‌های بیشتر نشوید.

اگر با مشکلاتی مانند روشن نشدن ماشین لباسشویی یا صدا دادن آن مواجه شدید، کافی ست با این مرکز تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

تکنو پشتیبان

هنگامی که صحبت از مراکز تعمیر ماشین لباسشویی غرب تهران به میان می‌آيد، اکثر افراد به یاد تکنو پشتیبان می‌افتند. این مرکز حرفه‌ای به عنوان بهترین نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ سابقۀ زیادی در حوزۀ ارائۀ خدمات تعمیر انواع لوازم خانگی دارد و تا کنون رضایت تمامی مشتریان خود را در سطح خوبی نگه داشته است.

تکنو پشتیبان

تکنو پشتیبان از نخستین مراکزی به شمار آيد که خدمات تعمیر در منزل را به مشتریان خود ارائه داد و در این زمینه کاملاً پیشتاز است. نکتۀ جالبی که در مورد این مرکز به‌خصوص باید به آن اشاره کنیم، ارائۀ خدمات مختلف به‌صورت بیست و چهار ساعته است تا بتوانید در هر زمان و هر مکان با تعمیرکاران مربوطه تماس بگیرید. متخصصانی که در تکنو پشتیبان مشغول به فعالیت هستند باید مجوز رسمی داشته باشند.

اطلاعات تماس

 • آدرس وب‌سایت: technoposhtiban.com
 • شمارۀ تلفن: ۰۲۱۵۷۴۲۸
 • نشانی: تهران، خیابان انقلاب، خیابان ابوریحان، نبش کوچۀ امیر پرویز، پلاک ۱۳

پشتیبان سرویس

اگر برای یافتن یک مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در تهران کمی جستجو کرده باشید، قطعاً نام پشتیبان سرویس را شنیده‌اید. این وب‌سایت مجموعه‌ای از تعمیرکاران مختلف را در دل خود جای داده است که همگی آن‌ها از دانش و تخصص لازم برای رفع مشکلات شما برخوردار هستند.

پشتیبان سرویس

در پشتیبان سرویس، ارائۀ خدمات باکیفیت بالا در سریع‌ترین بازۀ زمانی بیشترین اهمیت را دارد. اگر ماشین‌ لباسشویی مدنظر شما به‌صورت مکرر خطاهای مختلفی را نمایش می‌دهد و قصد دارید تا برای همیشه از شر این نوع ایرادات رها شوید، پشتیبان سرویس گزینۀ بسیار خوبی برایتان خواهد بود. خدمات این وب‌سایت به‌صورت کامل تضمین‌شده‌ هستند و می‌توانید خیال کاملاً راحتی از این بابت داشته باشید.

اطلاعات تماس

تعمیر ۲۴

تعمیر بیست و چهار همواره در لیست بهترین مراکز تعمیر ماشین لباسشویی غرب تهران قرار می‌گیرد؛ زیرا هم خدمات باکیفیتی را ارائه می‌دهد و هم می‌تواند نیاز شما به حضور در تعمیرگاه‌های درون شهر را از بین ببرد. در واقع باید بیان کرد که تعمیر بیست و چهار آمادۀ ارائۀ خدمات تعمیر در منزل است.

تعمیر 24

این نوع خدمات ویژه که توسط سلام ریپیر نیز ارائه می‌شوند به شما کمک می‌کنند تا دیگر نیازی به جابه‌جا کردن ماشین لباسشویی خود نداشته باشید و هزینه‌های مربوط به این موضوع را پرداخت نکنید. مجموع این موارد در کنار هم موجب ایجاد احساس رضایت خاطر همۀ کاربران خواهد شد و نتیجۀ نهایی نیز امری مثبت است. تعمیر بیست و چهار علاوه بر امکان ثبت سفارش به‌صورت تلفنی، امکان ثبت از طریق وب‌سایت را نیز فراهم کرده است.

اطلاعات تماس

 • آدرس وب‌سایت: tamir24.com
 • شمارۀ تلفن: ۰۲۱۲۶۷۱۱۸۳۱
 • نشانی: تهران، نارمک، خيابان جانبازان شرقی بعد از هفت‌حوض نبش رودباری

دکتر تعمیرکار

تعمیر لباسشویی در غرب تهران باید توسط افرادی صورت بگیرد که می‌توان کاملاً به تخصص آن‌ها اطمینان کرد. وب‌سایت دکتر تعمیرکار با شناخت همین موضوع، کارشناسانی را گرد هم آورده است که توانایی رفع تمامی نیازهای شما را در این باره دارند و می‌توانند به کلیۀ پرسش‌هایتان پاسخ مناسبی ارائه کنند. در دکتر تعمیرکار علاوه بر خدمات تعمیر، سرویس مربوط به مشاورۀ نگهداری و مراقبت از ماشین‌های لباشویی نیز قابل دریافت است.

دکتر تعمیرکار

دکتر تعمیرکار بیشتر به‌دلیل مواردی همچون ارسال سریع متخصصان برای تعمیر ماشین لباسشویی غرب تهران و قیمت مناسب در بین کاربران مختلف شناخته می‌شود. این مرکز مهم همواره در حال گسترش شعب خود است و امروزه بخش مهمی از شهر تهران را به‌طور کامل پوشش می‌دهد. به هر روی، لازم است که حتماً نام این مرکز مهم را در فهرست خود بیاوریم و از آن یاد کنیم.

اطلاعات تماس

 • آدرس وب‌سایت: drtamirkar.com
 • شمارۀ تلفن: ۰۹۱۲۴۶۰۱۲۶۱
 • نشانی: خیابان شریعتی پل صدر خیابان ستار کشانی کوچۀ غلامرضا کشانی پ۷

سرویس برتر

سرویس برتر

سرویس برتر خود را بزرگ‌ترین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در غرب تهران می‌داند. در این مرکز از تجهیزات کاملاً‌ به‌روز و تأییدشده استفاده می‌شود تا در زمان تعمیر هر بخش از لباسشویی شما، مشکل فنی خاصی برای سایر قسمت‌های آن به وجود نیاید. این همان موضوعی است که کلیۀ تعمیرکاران حرفه‌ای به آن توجه دارند.

اطلاعات تماس

بهترین مرکز برای تعمیر ماشین لباسشویی کدام است؟

پیچیده بودن سیستم کاری ماشین‌های لباسشویی منجر به آن شده است که تعمیر این محصولات نیازمند دانش و تخصص فراوانی باشد. به همین دلیل، ضرورت دارد که همواره به دنبال خبره‌ترین تعمیرکاران فعال در این حوزه باشیم. از بین کلیۀ مراکز تعمیر ماشین لباسشویی غرب تهران، «سلام تعمیر» به‌عنوان بهترین گزینۀ ممکن شناخته می‌شود. دلیل این امر به مواردی همچون ارائۀ خدمات برتر با قیمت مناسب و همچنین امکان سرویس‌دهی در منزل برمی‌گردد. اگر ماشین لباسشویی شما دچار مشکل فنی شده است، همین حالا با این مرکز تماس بگیرید تا تعمیرکاران مجرب در کوتاه‌ترین زمان به منزل شما مراجعه کنند.

 

سوالات متداول

۱- بهترین مرکز تعمیر لباسشویی غرب تهران کدام است؟

سلام تعمیر، دکتر تعمیرکار، تعمیر ۲۴، تعمیر چی و تکنو پشتیبان از بهترین مراکز تعمیر لباسشویی در غرب تهران هستند.

۲- هزینه تعمیرات لباسشویی در نمایندگی های تعمیر ماشین لباسشویی غرب تهران چقدر است؟

هزینه تعمیرات لباسشویی بسته به نوع خرابی و تخصص تعمیرکار از ۳۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان متغیر است.

2 دیدگاه دربارهٔ «۵ مرکز تعمیر ماشین لباسشویی غرب تهران + اطلاعات تماس»

 1. سلام وقتتون بخیر باشه
  من از چند وقت پیش متوجه شدم که لباسشوییمون لباسامون دیگه مثل سابق تمیز نمیشوره. فک میکنم نیاز به تعمیر داشته باشه. من ساکن نارمک هستم. میخواستم بدونم این مراکزی که معرفی کردین به شرق تهران هم خدمات میدن؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات بلاگ

تماس فوری