بهترین مرکز تعمیر تلویزیون در تهران – معرفی ۱۰ مرکز + اطلاعات تماس

تعمیر تلویزیون در تهران

انتخاب یک مرکز مناسب برای تعمیر تلویزیون در تهران می‌تواند امری دشوار باشد؛ زیرا مراکز مختلفی در این زمینه مشغول به کار هستند. مشکلات فنی برای هر نوع تلویزیونی رخ می‌دهد، اما مهم‌ترین نکته در رابطه با این موضوع، یافتن تعمیرکاران مجرب و کاربلد است. در ادامه این متن قصد داریم به هشت مورد از برترین مراکز تعمیر انواع تلویزیون بپردازیم؛ بنابراین اگر به دنبال یک مرکز معتبر هستید، ادامه متن را از دست ندهید.

بهترین مرکز تعمیر تلویزیون در تهران

بهترین مرکز تعمیر تلویزیون در تهران باید یک سری مشخصات ویژه داشته باشد. اولین مشخصه مهمی که باید به آن اشاره کنیم، به کار گرفتن تعمیرکاران باسابقه و ماهر است. این افراد باید عیوب فنی تلویزیون‌های ساخته شده توسط برندهای گوناگون را به طور کامل بشناسند و بتوانند با بررسی‌های دقیق آ‌ن‌ها را تشخیص دهند. فراموش نکنید که مهم‌ترین مرحله از روند تعمیر تلویزیون، «تشخیص علت اصلی خرابی دستگاه» است.

مراکز معتبر و برتر همواره تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا در مراحل مختلف تعمیر تلویزیون به کلیه پرسش‌های شما پاسخ دهند. به عنوان صاحب تلویزیون این حق شماست که از ایرادات فنی موجود باخبر باشید و از تعمیرکار مربوطه اطلاعات موردنیازتان را دریافت کنید. علاوه بر این، بهترین مراکز تعمیر تلویزیون اعتبار خود را فدای کسب سود نمی‌کنند. هزینه بهره‌گیری از خدمات چنین مراکزی به شکل مناسب تعیین می‌شود تا همه کاربران بتوانند از آن‌ها استفاده ببرند. مواردی که در این بخش از آن‌ها یاد می‌کنیم به عنوان برترین مراکز تعمیر تلویزیون در تهران شناخته می‌شوند.

۱- سلام تعمیر

سلام ریپیر

اولین مرکز مهم تعمیر تلویزیون در تهران که می‌توانید به آن مراجعه کنید، سلام تعمیر (سلام ریپیر) است. کارشناسان سلام تعمیر در زمره برترین فعالان حوزه کاری خود شناخته می‌شوند و برای مدت‌های مدیدی مشغول به تعمیر تلویزیون‌های مختلف بوده‌اند. این کارشناسان دوره‌های آموزشی گسترده‌‌ای را در رابطه با حل مشکلات فنی تلویزیون‌ها گذرانده‌اند و می‌توانید خیال راحتی از بابت دانش و تخصص آن‌ها داشته باشید.

اگر با مشکلاتی همچون خاموش و روشن شدن تلویزیون و یا خراب شدن برد آن مواجه شدید می توانید از کارشناسان سلام ریپیر کمک بگیرید.

یکی دیگر از مهم‌ترین شاخصه کارشناسان سلام تعمیر آن است که برای حل ایرادات تلویزیون‌های مختلف از جدیدترین ابزارهای موجود کمک می‌گیرند. این امر به آن‌ها کمک می‌‌کند تا تلویزیون شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به حالت اولیه باز گردانند. تفاوتی ندارد که تلویزیون شما ساخت چه برندی است و یا از چه تکنولوژی‌های خاصی استفاده می‌کند؛ زیرا در هر صورت تعمیرکاران سلام ریپیر آماده بررسی و رفع مشکلات فنی آن هستند.

 

اطلاعات تماس

۲- تعمیر با ما

تعمیر با ما

تعمیر با ما یکی دیگر از مراکز اصلی تعمیر تلویزیون در تهران به شمار می‌رود. این مرکز مهم‌ترین شاخصه خود را استفاده از قطعات اورجینال می‌داند و بر این موضوع تأکید می‌کند که نیروهای متخصص و کاربلد را در اختیار دارد. تعمیر با ما خدمات ارائه شده توسط کارشناسان خود را تضمین می‌کند. این کارشناسان به صورت ویژه روی تعمیر تلویزیون تمرکز دارند و از دانش مناسبی برخوردار هستند.

اگر با ایراداتی همچون بهم ریختگی رنگ تلویزیون، خراب شدن ریموت، شکستگی پنل، عدم اتصال تلویزیون به وای فای و موارد مشابه روبه‌رو هستید، می‌توانید تعمیر با ما را به عنوان یک مرکز مناسب در نظر داشته باشید. در این مرکز نیز خدمات تعمیر تلویزیون برای برندهای متنوعی همچون سامسونگ، ‌ سونی، پاناسونیک، تی‌سی‌ال و موارد مشابه ارائه می‌شوند. به دلیل همین خدمات گسترده است که در لیست خود، نام این مرکز را نیز آورده‌‌ایم. در قسمتی از سایت در رابطه با علت بهم ریختگی رنگ تلویزیون پاناسونیک آمده که:

فرآیند پردازش سیگنال های ویدئویی دریافتی به تصاویر روی صفحه شامل پردازش سیگنال پیچیده است. هر گونه خطا یا اشکال در این فرآیند می تواند منجر به به هم ریختگی رنگ تلویزیون شود.

اطلاعات تماس

 • سایت: tamirbamatv.com
 • آیدی اینستاگرام: tamir.bama
 • تلفن تماس: ۰۲۱۶۱۳۲۸
 • آدرس: تهران، میدان توحید خیابان ستارخان، نبش کوچه خلخال(لادن) پلاگ ۲۸ واحد ۲

۳- تاپ سرویس

تاپ سرویس

نمی‌توان از مراکز مهم تعمیر تلویزیون در تهران یاد کرد، اما نامی از تاپ سرویس نبرد. تاپ سرویس علاوه بر سرویس تعمیر تلویزیون در زمینه‌های دیگری همچون تعمیر یخچال، تعمیر پکیج و… نیز فعال است. تاپ سرویس روی ارائه ضمانت یا گارانتی برای سرویس‌های تعمیر تلویزیون تأکید دارد و این مورد را مهم‌ترین شاخصه خود می‌داند. در مرکز تاپ سرویس نیز تعمیرکاران مجرب متعددی آماده حل مشکلات فنی تلویزیون شما هستند.

اگر گیرنده داخلی تلویزیون شما دچار مشکل شده یا تصور می‌‌کنید که سیستم‌عامل تلویزیون شما ویروسی شده است و یا اینکه علت داغ شدن تلویزیون خود را نمی دانید، می‌توانید از خدمات تاپ سرویس به نفع خود بهره ببرید. این مرکز سرویس‌های تعمیر تلویزیون خود را در مناطق مختلفی از شهر تهران ارائه می‌دهد تا همه کاربران به راحتی به تعمیرکاران مدنظر خود دسترسی داشته باشند.

اطلاعات تماس

۴- آچاره

آچاره

یکی دیگر از مهم‌ترین مراکز تعمیر تلویزیون در تهران که می‌‌خواهیم به آن اشاره کنیم، آچاره است. این وب‌سایت در واقع یک مرکز برای ارائه خدمات گوناگون در حوزه‌هایی همچون تعمیر تلویزیون، تعمیر خودرو، حمل بار، تمیزکاری و موارد مشابه محسوب می‌شود. شما می‌توانید انبوهی از تعمیرکاران تلویزیون را در آچاره پیدا کنید. این افراد معمولاً خدمات و توانایی‌های خود را به صورت مشخص بیان کرده‌اند.

آچاره را می‌توان یک گزینه مناسب برای افرادی دانست که قصد دارند خودشان بر اساس مواردی همچون رضایت سایر کاربران و یا میزان تجربه، تعمیرکاران مختلف انتخاب کنند. در آچاره خدمات تعمیر تلویزیون بر اساس میزان هزینه دسته‌بندی شده است تا بتوانید بر حسب بودجه خود با یک تعمیرکار تماس بگیرید. امکان استفاده از خدمات آچاره با کمک وب‌سایت و همچنین تماس تلفنی وجود دارد که خود یک مزیت بسیار مناسب محسوب می‌شود.

اطلاعات تماس

۵- آی پی امداد

آی پی امداد

وقتی سخن از مراکز اصلی تعمیر تلویزیون در تهران به میان می‌آيد، نام آی پی امداد نیز به گوش می‌رسد. آی پی امداد را می‌توان یک رقیب برای آچاره دانست؛ زیرا این وب‌سایت نیز دقیقاً همانند آچاره یک مرجع برای دریافت اطلاعات مختلف در مورد تعمیرکاران گوناگون است و از این جهت می‌توان آن را یک وب‌سایت مناسب دانست.

اگر با مشکلاتی همچون قطع شدن صدای تلویزیون یا سوختن آن مواجه شدید کافی است برای دریافت خدمات آی پی امداد به بخش لوازم خانگی بروید و سپس قسمت مربوط به تلویزیون را انتخاب کنید. در این حالت فهرستی از تعمیرکاران مختلف برای شما به نمایش در می‌آيد. شما می‌توانید بر حسب امتیاز تعمیرکار مربوطه وی را انتخاب کرده و با او تماس برقرار کنید. آی پی امداد از جمله سایت‌های قدیمی فعال در این حوزه به شمار می‌رود و افراد زیادی عضو آن هستند.

اطلاعات تماس

 • سایت: ipemdad.com
 • آیدی اینستاگرام: ipemdad
 • تلفن تماس: ۰۲۱۵۸۹۴۱
 • آدرس: تهران یوسف آباد ( اسد آبادی ) خیابان ۳۱پلاک ۲۷

۶- تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین

تعمیر تلویزیون در تهران با استفاده از خدمات مرکز تعمیر آنلاین امکان‌پذیر است. این مرکز خود را یک مؤسسه تخصصی جهت تعمیر انواع لوازم خانگی می‌داند؛ به‌نحوی‌که علاوه بر تعمیر تلویزیون در زمینه تعمیر لباسشویی، تعمیر ظرف‌شویی، تعمیر جاروبرقی، تعمیر فر و… نیز فعالیت دارد.

تعمیرکاران تعمیر آنلاین نیز از تخصص مناسبی برخوردار هستند و توانسته‌اند رضایت کاربران را به دست بیاورند. شایان ذکر است که این مرکز علاوه بر ارائه خدمات مربوط به تعمیر تلویزیون در رابطه با فروش قطعات یدکی نیز فعالیت می‌کند و در صورت نیاز می‌توانید چنین محصولاتی را از آن خریداری کنید. همین موضوع را می‌توان یک ویژگی یا شاخصه اصلی برای تعمیر آنلاین دانست. اگر با مشکلاتی مانند سیاه شدن صفحه تلویزیون مواجه شدید کافی ست با شماره ای که در ادامه گفته ایم تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

 • سایت: tamironline.com
 • آیدی اینستاگرام: tamironlinecom
 • تلفن تماس: ۰۲۱-۴۵۳۹۶
 • آدرس: تهران، خیابان شریعتی ، نرسیده به پل سیدخندان، پلاک ۸۷۴، نبش کوچه اشراقی، طبقه چهارم

۷- سنا سرویس

سنا سرویس

کاربرانی که قصد دارند یکی از مراکز مهم تعمیر تلویزیون در تهران را انتخاب کنند، می‌‌توانند به سراغ سنا سرویس بروید. سنا سرویس نیز همانند سایر مواردی که در مورد آن‌ها صحبت کردیم، علاوه بر ارائه خدمات تعمیر تلویزیون در رابطه با گزینه‌های دیگری همچون تعمیر یخچال و تعمیر کولر نیز فعالیت می‌کند. سنا سرویس خدمات خود را در کل شهر تهران ارائه می‌دهد. در نتیجه مهم نیست که در چه بخش و منطقه خاصی قرار دارید؛ زیرا امکان استفاده از سنا سرویس برایتان وجود دارد. علاوه بر این، سنا سرویس نمایندگی چند برند مهم تلویزیون است.

اطلاعات تماس

 • سایت: saanaservice.com
 • آیدی اینستاگرام: saanaservice
 • تلفن تماس: ۰۹۱۰۹۱۴۶۱۷۷
 • آدرس شعبه ۱: تهران- نواب کمیل- بریانک- خوش- محبوب مجاز
 • شعبه ۲: تهران – ستارخان- شادمهر- طوس

۸- مجاز سیما

مجاز سیما

آخرین مورد از مراکز مهم تعمیر تلویزیون در تهران که قصد داریم به‌ آن بپردازیم، مجاز سیما است. مجاز سیما را می‌توان از جمله مراکز قدیمی در این حوزه دانست که برای سال‌های متمادی به صورت تخصصی در رابطه با تعمیر تلویزیون فعالیت می‌کند و توانسته است نظر کاربران را به سمت خود جلب کند.

در مجاز سیما امکان تعمیر تلویزیون‌های مختلفی از نوع ال‌سی‌دی، ‌ ال‌ای‌دی، ‌ آمولد و… وجود دارد. این مرکز علاوه بر تعمیر تلویزیون، بخشی را به تعمیر لوازم صوتی و تصویری همچون دی‌وی‌دی و بلندگو اختصاص داده است. در هر صورت می‌توان بیان کرد که مجاز سیما نیز به دلیل سابقه مناسب و خدمات حرفه‌ای در لیست ما جای گرفته است.

اطلاعات تماس

 • سایت: mojazsima.ir
 • آیدی اینستاگرام: mojazsima.ir
 • تلفن تماس: ۰۲۱۷۷۱۶۵۹۳۷
 • شعبه ۱: ستارخان – خیابان کاشانی پور – مجتمع توحید واحد ۹۵
 • شعبه ۲: میدان قدس – پاساژ شمیرانات طبقه اول – تعمیرگاه مجاز سیما
 • شعبه ۳: افسریه – کنار گذر اتوبان امام رضا – مجتمع خورشید- واحد ۱۰۱

۹- تی وی کاران

تی وی کاران

تعمیر تلویزیون LED و  LCD یکی از تخصصی ترین انواع تعمیرات لوازم خانگی میباشد ، هر یک از برند های ال جی ، سامسونگ ، سونی ، پاناسونیک و … دارای مدل های مختلفی از انواع تلویزیون می باشند که ممکن است شما در منزل خود یکی از آنها را داشته باشید ، ممکن است تلویزیون شما تصویر نداشته باشد ، یا روشن نشود ، یا قسمتی از پنل ال ای دی یا ال سی دی شما دچار خرابی شده باشد، اصلا نگران نباشید شما میتوانید تنها با یک تماس تلفنی از میزان هزینه تعمیرات تلویزیون خود مطلع شوید و به راحتی درخواست اعزام تعمیر کار به منزل خود کنید !

اطلاعات تماس

۱۰- تی وی تعمیر

تی وی تعمیر

تعمیرگاه مجاز تعمیرات تلویزیون تی وی تعمیر، تخصصی‌ترین مرکز ارائه خدمات پس از فروش با ارائه خدماتی همچون تعویض و تعمیرات تلویزیون است. پرسنل و تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز تعمیرات تلویزیون تی وی تعمیر با سال‌ها تلاش به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیدا کرده‌اند که بتوانند اعتماد و اطمینان شما را جلب و خدماتی شایسته به شما ارائه دهند.

اطلاعات تماس

 • سایت: tvtamir.net
 • تلفن تماس: ۰۲۱۷۷۷۸۴۲۸۰
 • آدرس دفتر غرب و مرکزی:خیابان انقلاب پل چوبی خیابان فروغی
 • آدرس دفتر شرق: تکاوران شمالی، گلبان، پلاک ۵۵، تعمیرگاه تی وی تعمیر
 • آدرس دفتر جنوب: اتوبان امام علی جنوب به سمت خاوران شرق نرسیده به میدان خراسان خ اعظم نظامی پ۱۰

تعمیر تلویزیون در منزل

برخی از مراکز برتر تعمیر تلویزیون در تهران، ‌ آماده ارائه خدمات خود به اشکال مختلف هستند. از جمله این موارد می‌توان به خدمات تعمیر تلویزیون در منزل اشاره کرد. تعمیر تلویزیون در خانه دارای مزایای بسیار زیادی است. با تعمیر در منزل دیگر لازم نیز که تلویزیون خود را به تعمیرگاه انتقال دهید و به همین دلیل در هزینه‌های حمل‌و‌نقل شما صرفه‌جویی مي‌شود. در حال حاضر سلام تعمیر بهترین ارائه‌دهنده خدمات تعمیر تلویزیون در منزل به شمار می‌رود.

سخن پایانی

تعمیر تلویزیون امری تخصصی به شمار می‌رود که تنها باید توسط کارشناسان حرفه‌ای صورت بگیرد. اگر تلویزیون شما دچار مشکل فنی شده است، به جای نگرانی و ناراحتی باید به فکر انتخاب یک مرکز تعمیر معتبر و قابل قبول باشید. خوشبختانه امروزه مراکز مختلفی در این رابطه فعالیت می‌کنند که هر کدام ویژگی‌های گوناگونی را به خود اختصاص داده‌اند.

چنانچه به دنبال بهترین مرکز مربوط به تعمیر تلویزیون در تهران هستید، سلام تعمیر آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. کارشناسان ما با سال‌ها تجربه و آشنایی با کلیه ایرادات فنی مربوط به تلویزیون‌های گوناگون، می‌توانند عیوب دستگاه‌های مختلف را شناسایی کنند و سپس به تعمیر کامل آن‌ها بپردازند. همین حالا با ما تماس بگیرید تا با پایین‌ترین هزینه ممکن و به نحو احسن، تلویزیون شما را تعمیر کنیم.

 

سوالات متداول

۱- بهترین مرکز تعمیر تلویزیون در تهران کجاست؟

سلام تعمیر، آچاره، تعمیر با ما، آی پی امداد و تاپ سرویس از بهترین مراکز تعمیر تلویزیون در تهران هستند که علاوه بر تلویزیون تعمیرات سایر لوازم خانگی مانند تعمیر یخچال و تعمیر ماکروفر در تهران را نیز انجام می دهند.

۲- هزینه تعمیرات تلویزیون در منزل چقدر است؟

هزینه تعمیرات تلویزیون به نوع خرابی تلویزیون بستگی دارد. به طور معمول این هزینه از ۲۰۰ هزار تومان شروع می شود. برای اطلاع از هزینه دقیق تعمیر تلویزیون در منزل با توجه به نوع خرابی تلویزیون تان با مرکز سلام تعمیر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

4 دیدگاه دربارهٔ «بهترین مرکز تعمیر تلویزیون در تهران – معرفی ۱۰ مرکز + اطلاعات تماس»

 1. من تلویزیونم نصف صفحه ش دیروز بعد از اینکه برادر کوچیکم با کنترول بهش ضربه زد سیاه شد. میخواستم بدونم هزینه تعمیرش چقدر میشه و اینکه مرکز شما تعمیر در محل هم داره؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات بلاگ

تماس فوری